Дарья Анатольевна Ярошевич
воспитатель дошкольного образования
Образование: Пинский колледж УО "Брестский гос. университет им. А.С.Пушкина", 2021г.
Специальность: дошкольное образование
Категория: без категории
Педагогический стаж: с 2021 года
Стаж работы в детском саду № 4: с 2023 года
Награды: не имеет
Божена Александровна Лелес
воспитатель дошкольного образования
Образование: БГПУ им. М. Танка, 2019г.
Специальность: дошкольное образование
Категория: без категории
Педагогический стаж: с 2017 года
Стаж работы в детском саду № 4: с 2022 года
Награды: 2023 г. - грамота РОО
Юлия Александровна Буйкевич
воспитатель дошкольного образования
Образование: Барановичский государственный университет, 2019 г.
Специальность: дошкольное образование
Категория: без категории
Педагогический стаж: с 2022 года
Стаж работы в детском саду № 4: с 2022 года
Награды: не имеет
Юлия Александровна Бобко
воспитатель дошкольного образования
Образование: Средняя школа №169 г. Минск, 2015г.
Специальность:
Категория: без категории
Педагогический стаж: с 2020 года
Стаж работы в детском саду № 4: с 2023 года
Награды: не имеет
Зарина Владимировна Бобко
воспитатель дошкольного образования
Образование: БГПУ им. М. Танка, 2021,
Специальность: дошкольное образование
Категория: без категории
Педагогический стаж: с 2021 года
Стаж работы в детском саду № 4: с 2023 года
Награды: не имеет
Святлана Іванаўна Бароўская
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт, 2010 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: вышэйшая
Педагагічны стаж: з 1994 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2006 года
Узнагароды: 2012 год - грамата РАА, 2016 год - грамата АБЛУА
Бухал Вераніка Алегаўна
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Беларускі дзяржаўны універсітэт імя Максіма Танка", 2016 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: без катэгорыі
Педагагічны стаж: з 2011 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2019 года
Узнагароды: не мае
Людміла Мікалаеўна Валасюк
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2018 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 1997 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2013 года
Узнагароды: не мае
Марына Леанідаўна Валасюк
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2019 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: без катэгорыі
Педагагічны стаж: з 2015 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2015 года
Узнагароды: не мае
Галаванава Наталля Анатольеўна
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Брэсцкі дзяржаўны педагагічны інстытут імя А. С. Пушкіна, 1987год
Спецыяльнасць: педагогіка і псіхалогія (дашкольная)
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 1981 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2019 года
Узнагароды: 2010 год - грамата АБЛУА, 2006 год - грамата РАА
Дземідок Аліна Вітальеўна
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Брэсцкі дзяржаўны універсітэт імя А. С. Пушкіна, 2020 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: без катэгорыі
Педагагічны стаж: з 2020 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2020 года
Узнагароды: не мае
Лідзія Канстанцінаўна Дайлід
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2010 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2010 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2010 года
Узнагароды: 2006 г. - грамата РАА, 2013 г. - грамата АБЛУА
Вольга Мікалаеўна Заяц
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2016 год
Спецыяльнасць: Дашкольная адукацыя. Практычная псіхалогія
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2012 года
Узнагароды: 2014 год - грамата РАА
Вікторыя Васільеўна Зелянко
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Пінскі каледж, УА "Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна", 2013 год
Спецыальнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: другая
Педагагічны стаж: з 2013 года
Награды: не мае
Таццяна Васільеўна Ільюкевіч
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2010 год
Спецыяльнасць: практтычная псіхалогія
Катэгорыя: вышэйшая
Педагагічны стаж: з 1998 года
Узнагароды: 2018 г. - грамата РАА
Крысціна Аляксандраўна Карпеня
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Барысаўскі дзяржаўны каледж", 2021 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: без катэгорыі
Педагагічны стаж: з 2021 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2021 года
Узнагароды: не мае
Клімавец Кацярына Мікалаеўна
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Беларускі дзяржаўны універсітэт імя Максіма Танка", 2016 год
Спецыяльнасць: пачатковая адукацыя
Катэгорыя: без катэгорыі
Педагагічны стаж: з 2012 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2012 года
Узнагароды: не мае
Таццяна Ўладзіміраўна Коваль
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2012 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2009 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2014 года
Узнагароды: 2017 г. - Ганаровая грамата раа
Людміла Міхайлаўна Канановіч
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя М.Танка", 2013 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2014 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2014 года
Узнагароды: не мае
Ганна Рыгораўна Курылік
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Пінскі каледж, УА "Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна", 2013 год
Спецыяльнасць: пачатковая адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2014 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2016 года
Узнагароды: не мае
Анастасія Генадзьеўна Лойка
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: УА "Нясвіжскі дзяржаўны педагагічны каледж імя Я.Коласа", 2008 год, УА "Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт", 2016 год
Спецыяльнасць: Пачатковая адукацыя, рытміка. Дашкольная адукацыя, практычная псіхалогія
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2008 года
Узнагароды: не мае
Алеся Аляксандраўна Навумік
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт імя М.Танка, 2015 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя. Практычная псіхалогія
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2010 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2010 года
Узнагароды: 2016 г. - грамата раа
Ірына Валер'еўна Плакса
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт імя А.С.Пушкіна, 2008 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2010 года
Стаж працы ў яслях-садзе № 4: з 2010 года
Узнагароды: не мае
Ірына Славікаўна Рабцэвіч
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Магілёўскі педагагічны каледж, 2003 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2003 года
Награды: 2018 г. - грамата РАА
Аксана Сяргееўна Швайко
выхавальнік дашкольнай адукацыі
Адукацыя: Нясвіжскі дзяржаўны каледж імя Я.Коласа, 2008 год; УА "Баранавіцкі дзяржаўны універсітэт", 2019 год
Спецыяльнасць: дашкольная адукацыя
Катэгорыя: першая
Педагагічны стаж: з 2008 года
Узнагароды: не мае